سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هر کس برای یک بار هم که رانندگی کرده باشد می داند که چقدر نور خورشید و انعکاس آن از کف جاده در روز، و نور چراغ های ماشین ها و انعکاس آن ها در شب آزار دهنده می باشند. این مشکل دارای حل های متعددی است اما بهترین راه حلی که تا کنون در کل دنیا ارایه شده و طرفداران زیادی هم دارد، فیلتر های مخصوصی است که از طریق گیره به آفتابگیر متصل شده و دیدی بسیار عالی و واضح به شما می بخشد.

آفتابگیر جلوی خودرو سایوان یک برند بسیار عالی است که واقعا نسبت به برند های خارجی از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. سایوان نمونه های دمتعددی از آفتابگیر ها را تولید می نماید که در اینجا به معرفی دو نمونه از این محصول می پردازیم. یکی محصول فیلتر دید در روز و شب است که کاملترین محصول بودعه و دارای دو عدد فیلتر مخصوص روز و شب است تا چه در هنگام روز و چه هنگام شب و حتی در هوای بارانی دید بسیار عالی و واضحی داشته باشید. اگر زیاد رانندگی می کنید و یا اهل سفر هستید این یک کالای عالی و یا حتی هدیه ای عالی برای اسن دسته از افراد می باشد.

 

مشخصات

برند و مدل آفتابگیر روز و شب برند saione مدل p22
جنس مواد ABS
ابعاد هر فیلتر دارای ابعاد 13*30 و صخامت دو میلی متر
وزن 334 گرم
نوع فیلتر فیلتر دید در روز دارای رنگ قهوه ای تیره، فیلتر دید در شب دارای رنگ زرد
قابل نصب بر روی آفتابگیر
مناسب برای همه مدل خودرو
سایر دارای یک قطعه مخصوص همراه برای بلند تر کردن بازو، دارای یووی 400، جلوگیری از اشعه های مضر خورشید، عالی برای سفر، مناسب برای هوای بارانی و آفتابی

 

 

برای مشاهده اطلاعات کامل، تصاویر، کاربرد و جزییات برای هر مدلی که تمایل دارید روی آن کلیک نمایید. 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است