سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

يكي از عمده ترين صورت هاي انرژي كه در فصل های سرد سال برای گرم کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرد، سوخت های فسیلی از جمله گاز می باشد که صرفه جویی در مصرف گاز نه تنها در کاهش هزینه های انرژی مصرفی موثر است، در بحث کاهش آلاینده های زیست محیطی و مسئله آلودگی هوا در روز های سرد سال که در اثر وارونگی هوا بوجود می آید نیز نقش بسزایی دارد.

 اما برای کاهش مصرف سوخت در فصل های سرد سال علاوه بر اینکه باید از دستگاه های گرمایشی استاندارد استفاده کرد که دارای گرید مصرف انرژی مناسبی می باشند، باید تمهیداتی نسبت به عایق سازی ساختمان نیز انجام گیرد.
در حال حاضر با توجه به اصول مهندسی ساختمان سازی بسیاری از ساختمان ها از سطوح عایق کاری مناسبی برخوردار می باشند که همچنان نیاز به عایق بندی هایی دارند، اما در رابطه با ساختمان های قدیمی نیاز به توجه بیشتری نسبت به عایق کاری می باشد.
در ساختمان های قدیمی بیشترین توجه باید بر روی عایق کاری درب و پنجره ها انجام شود، به این منظور می توان جایگزین کردن پنجره های دوجداره را پیشنهاد کرد که برای همه اقشار جامعه امکان پذیر و مقرون بصرفه نمی باشد و باید به دنبال روش جایگزین بود. بنابراین استفاده از پلاستیک برای عایق کردن پنجره می تواند روش جایگزین و مناسبی باشد.

 همانطور که اشاره کردیم عایق بندی پنجره های قدیمی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی گرمایشی می باشد، به این منظور می توان از پلاستیک عایق سرما استفاده نمود که از روش های بسیار ساده و کم هزینه برای عایق بندی می باشد.

 پلاستیک عایق پنجره آسان مش یکی از انواع عایق های پلاستیکی مورد استفاده برای عایق نمودن پنجره ها در فصول سرد سال می باشد. این محصول دارای روش نصب بسیار آسان بوده و به دلیل عدم نیاز به ابزار و مهارت خاص برای نصب از محبوب ترین و پر کاربرد ترین عایق های حرارتی محسوب می شود.

 به منظور آشنایی بیشتر با این محصول و آگاهی از شیوه نصب و استفاده از پلاستیک عایق پنجره آسان مش به وب سیات فروشگاهی تک سبد نمایندگی رسمی فروش محصولات آسان مش مراجعه نمائید و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.

 برای مشاهده ی این محصول و خرید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است