سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از ویژگیهای مهم هدایای تبلیغاتی٬ ماندگاری و دوام آنها است٬ صنایع دستی بهترین راه برای ماندگار کردن هدایای تبلیغاتی است٬ چون این آثار هنری تا ابد سالم باقی میمانند و باعث ماندگار شدن برند شما میشوند. صنایع دستی به صنایع و هنرهایی میگویند که٬ با دست دست ساخته میشوند و در آن ذوق هنری و خلاقیت به کار میرود. صنایع دستی نمایانگر فرهنگ و تمدن اقوام است. امروزه استفاده از کالاهای خارجی باعث شده تا مردم از کالاهای ایرانی به خصوص صنایع دستی فاصله بگیرند٬ تک سبد با هدف آشتی دادن مردم و شرکتها با صنایع دستی این کالاهای ایرانی را به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس و ماندگار ارائه میدهد.

 

هدایای تبلیغاتی خاص


باخرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی از وب سایت تک سبد٬ گامی موثر در جهت حمایت از هنرمندان و صاحبان کسب و کار در حوزه صنایع دستی بردارید.

در این مقاله چند نمونه از بهترین صنایع دستی را به شما معرفی میکنیم.ظرف پایه دار ۱۷.۵*۱۸ سانتی متر- مداح الحسینی:

جام میناکاری در ابعاد ۱۸*۱۷.۵ سانتی متر اثر دست استاد مداح الحسینی است٬ این ظرف دارای زیرکاری مسی است که بعد از قلمزنی٬ نقاشی با دست و پخت در کوره به این شکل در آمده است.

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:287000 تومان

خرید محصول


شکلات خوری فیروزه کوبی ارتفاع ۲۰ سانتی متر:

این شکلات خوری دارای ارتفاع ۲۰ سانتی متر و عرض ۱۰ سانتی متر است٬ ساخته شده از جنس مس اعلا و بهترین فیروزه های نیشابور است که٬ به صورت دستی روی آن کار شده است. این هدیه تبلیغاتی صنایع دستی زینت بخش خانه های ایرانی است.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:270000 تومان

خرید محصول


شکلات و گزخوری خاتم و مس ۲۳ سانتی:

این شکلات خوری دارای ابعاد ۱۱*۲۳ سانتی متر است٬ انبر دست چند کاره قیمت ساخته شده از جنس مس است و خاتم کاری آن از جنس چوب٬ استخوان شتر و فلز است٬ این شکلات خوری زیبا ساخت دست هنرمندان باسلیقه اصفهانی است.

 

خرید هدایای تبلیغاتی


خرید محصول


سفره قلمکار اصفهان طرح گل ریز ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر:

این سفره قلمکار از جنس کرباس و دارای ابعاد ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر است٬ این سفره با گل های ریز و ظریف تزیین شده است٬ارگانایزر کشو این محصول زیبا ساخت دست هنرمندان اصفهانی است.

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:35000 تومان

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است