سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

بند رخت ریلی تاشو یکی از بند های رخت آپارتمانی بسیار با کیفیت است که تمام خصوصیات لازم برای یک بند رخت ایده آل را دارد.از آن جمله می توان به جنس تمام استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید، قابلیت نصب بر روی دیوار،حالت ریلی برای باز کردن به میزان مورد نیاز و جمع کردن آن بر روی دیوار در صورت عدم نیاز اشاره کرد.

این بند رخت فضای بسیار کمی را اشغال کرده و می توانید آن را در تراس یا هرجای دیگری نصب نمایید.ابعاد محصول 63*65 سانتی متر درحالت بسته بوده و قابلیت باز شدن تا 120 سانتی متر را دارد.یک سال گارانتی از شرکت تولید کننده نیز خصوصیتی بسیار عالی است.

 

این روزها با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و یا حتی به دلیل حفظ زیبایی ظاهری خانه از بند رخت های جدید و متفاوت از نوع سنتی آن استفاده می گردد.این بند رخت ها دارای تنوع بالایی بوده و از کیفیت های گوناگونی نیز برخوردار می باشند.ریلی تاشو نام بند رخت مدرن و بسیار با کیفیتی است که دارای استحکام بالایی بوده و طراحی بسیار زیبا و شکیلی داشته و به زییایی ظاهری تراس و یا خانه شما هیچ صدمه ای نمی زند.

این دستگاه بر روی دیوار نصب می گردد و دارای قسمت های ریلی متحرکی است تا آن را به میزان مورد نیاز باز کرده و پس از استفاده جمع نمایید.

این بند از جنس استیل ضد زنگ است و به راحتی می تواند حدود 20 کیلوگرم لباس را در روی خود جا داده تا معرض هوای آزاد و آفتاب یا حتی محیط های برگ لباسشویی دیزالو داخلی خشک گردد.

 

جمع شو برای اشغال کمترین فضای ممکن

 

 

بند رخت استیل

 

تحمل وزن تا 20 کیلوگرم

ساخته شده از استیل ضد زنگ و مقاوم

ابعاد 65*63 سانتی متر در حالت بسته

قابلیت باز شدن تا 120 سانتی متر

 

 

 

بند رخت آپارتمانی

 

قابلیت جمع کردن پس از استفاده

دارای برچسب مخصوص و پیچ های مورد نیاز برای نصب دقیق بند رخت تمام استیل بر روی دیوار

مناسب برای فضاهای گوناگون

 

 

بند رخت ریلی تاشو

 

مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید

دارای حالت ریلی

کیفیت عالی

نصب آسان

 

 

بند رخت تاشو

 

مناسب برای استفاده در فضاهای گوناگون

 

بند رخت تاشو آپارتمانی

 

 

بند رخت تمام استیل

 

 بند رخت تاشو آپارتمانی

بند رخت دیواری

 

قیمت بند رخت استیل


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است