سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از راه های تداوم بخشیدن به بقای صنایع دستی استفاده کردن از آنها در زندگی روزانه می باشد. با رشد روز افزون استفاده از صنایع دستی گویی سد مقاوم در برابر خطر انحلال صنایع دستی ساخته می شود.
صنایع دستی هر کشوری نشان از فرهنگ و دانش هنر شناسی آن مرز و بوم دارد. ایران دارای صنایع دستی متنوعی می باشد که نشان از قدمت تاریخی فرهنگ و هنر این مرز و بوم دارد.
یکی از هنر های دستی با قدمت ایرانی، هنر خاتم کاری می باشد که در واقع هنر تزئین چوب می باشد.
محصولات مختلفی با خاتم کاری ساخته می شود که برخی از آنها کاملا کاربردی می باشند مانند جا قلمی خاتم کاری که می تواند یک هدیه تبلیغاتی نفیس محسوب شود.
جعبه خاتم کاری ارزان قیمت، نیز یکی از محصولات خاتم کاری می باشد که علاوه بر جنبه تزئنی می تواند کاربردی باشد و شما براحتی از آن برای نگهداری زیورآلات خود از آن استفاده کنید.
این جعبه خاتم کاری چوبی دارای ابعاد 5.5*8*11 سانتی متر می باشد که سطح خارجی آن با هنر اصیل خاتم کاری تزئین شده است و داخل آن را برای سهولت در استفاده آستر کشی کرده اند.
برای خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری، می توانید به وب سایت های معتبر که نمایندگی فروش محصولات هاتم کاری اصل را دارند مراجعه نمائید و محصول مورد نظر را بدون دردسر و صرف وقت به راحتی تهیه نمائید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است