سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خردکن یکی از اقلام ضروری در هر آشپزخانه می باشد. خرد کن همه کاره دستی نوین یکی از محصولات با کیفیت ایرانی می باشد و با قیمت مناسب و ارزان عرضه میگردد. تیغه های این محصول بسیار تیز بوده و بدون فشار آوردن به دستگاه میتوانید مواد غذایی دلخواهتان را به راحتی خرد نمایید.


خردکن-دستی-اصل


تیغه های دستگاه خرد کن همه کاره نوین ضد زنگ بوده و مواد غذایی را با کیفیت بسیار بالا و به صورت یکسان خرد می نماید. این محصول جهت پاپ کورن ساز ارزان پخت غذاها و درست کردن انواع سالاد انتخاب خوبی به شمار میرود.


خردکن-دستی-سبزیاین خردکن را تنها با حرکت چرخشی دستگیره آن میتوانید به کار بیندازید. این محصول نیازی به برق وباطری ندارد. با استفاده از این خردکن همه کاره دیگر از بوی ناخوشایند سیر و پیاز در امان خواهید بود و خرد کردن پیاز برایتان راحت تر خواهد شد. بر روی درب این محصول یک قیمت برای جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ اختصاص داده شده است. این قسمت زرده را درون حفره نگه داشته و سفیده را به پایین (ته محفظه) میریزد. این ویژگی برای پخت سریع و آسان انواع شیرینی مناسب است.


خردکن-همه-کاره


خردکن نوین قابلیتهای دیگری همچون مخلوط کن و آبگیری میوه جات را دارد و همچنین از سبد پلاستیکی آن برای خشک کردن سبزیجات استفاده میکردد. برای مثال میتوانید سبزیجات ظرف غذا دو طبقه استیل را درون ظرف پلاستیکی این محصول برزید و در داخل محفظه قرار دهید. سپس با دستگیره، ظرف درون محفظه را به چرخش درآورده تا آبهای اضافی سبزیجات از آن خارج شود. این خرد کن دستی اصل دارای همزن و مخلوط کن پلاستیکی می باشد که میتوانید برای استفاده از آنها تیغه ها را از محفظه خارج نموده و آنها را جایگزین نمایید.این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است