سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از با کیفیت ترین و بهترین خردکنهای موجود در بازار خرد کن دستی پیاز و سبزیجات چهار تیغه می باشد. این محصول 4 تیغه بسیار تیز برای خرد کردن انواع مواد غذایی اعم از میوه جات، سبزیجات و صیفی جات را داراست. قدرت بالای این دستگاه و عملکرد فوف العاده آن بسیاری از کاربران شگفت زده خواهد کرد.


خردکن-دستی-سبزی


بر روی درب این خرد کن دستی آشپزخانه سه حفره قرار دارد که با اتصال دستگیره خردکن به هر یک از آنها تیغه ها را جهت عقربه ساعت یا خلاف عقربه ساعت یا با سرعت بالا مواد غذایی را شروع به خرد کردن می نمایند.


خردکن-دستی-نوینعلاوه بر این 4 تیغه ی تیز و کارامد، سه عدد تیغه ی دیگر نیز همراه با محصول قرار گرفته است که مواد غذایی مورد نظرتان را به راحتی و با وارد کردن کمترین فشار رشته ای ظرف غذا دو جداره گرم نگهدارنده یا ورقه ای می نماید. این تیغه ها انتخاب مناسبی برای هنرهای همچون سفره ارایی و میوه آرایی می باشد و هنرهای دستیتان را بسیار زیباتر نمایش میدهد. محفظه ی این خردکن بزرگ و جادار بوده و برای درست کردن انواع سالاد،سوپ،آش و ... بسیار مناسب است.


خردکن-دستی-سبزی

در کف این خردکن چهار پایه چسبناکی قرار دارد که به هنگام کار بر روی سطح مورد نظر کاملا ثابت شده و به هیچ عنوان جا به جا یا لغزنده نمیشود. جنس تیغه های این محصول استیلی بوده و دارای خاصیت ضدزنگ می باشند. بنابراین تا مدتهای بسیار طولانی میتوان به خوبی از این دستگاه استفاده نمود. این خرد کن قابلیت شستشو در ماشین ظرف شویی را دارد و همچنین برای رفاه بیشتر کاربران اجزای آن برای نظافت دقیق تر قیمت پاپ کورن ساز برقی و بهتر از هم جدا میشوند.


انواع-خردکن-دستی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است