سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فروشگاه تک سبد فروشگاهی است که امکان خرید آنلاین هر کالایی را فراهم نموده است، یکی از این کالا های ارائه شده د فروشگاه آنلاین تک سبد، هیتر های برقی میباشند.هیتر ها جزو وسایل گرمایشی هستند که از انرژی الکتریکی به عنوان منبع تغذیه ی مورد نیاز خود استفاده میکنند، اما نه از نوع پر مصرفش، بلکه این هیتر ها کم مصرف ترین هیتر های برقی موجود در بازار هستند.


هیتر برقی


ساختار این هیتر های برقی، طرح پنکه میباشد، بنابراین آن را میتوان همچون پنکه به هر طرف که خواستیم، بچرخانیم تا همان قسمت را گرم نماید. در اصل به همین علت است که سرعت گرمابخشی در هیتر های مدل پنکه بالا میباشد و به صورت خودکا نیز به چپ و راست میچرخد و همین امر سبب رشد استقبال عوام در خرید هیتر های برقی پنکه ای شده است.


خرید هیتر برقی


خرید


عملکرد هیتر برقی طرح پنکه به این شرح است که پس از اتصال دستگاه به جریان برق و روشن نمودن آن، همزمان تنها المنت حرارتی هیتر نیز روشن میشود، حال کیک پز برقی ایرانی پس از تولید هوای داغ، فن دستگاه این گرمای تولید شده را به سمت بیرون هدایت میکند، این گونه است که با مصرف کمترین انرژی برق بیشترین گرمای ممکن را تولید میکند.


بخاری برقی خانگی


این هیتر ها اتوماتیک نیز هستند یعنی پس از عملیات گرمابخشی، هنگامی که گرمای تولید شده کافی باشد و دیگر نیازی به تولید گرمای بیشتری نباشد، به صورت کاملا خودکاری جریان برق قطع شده و دستگاه خاموش میگردد و پس از سرد شدن دوباره ی هوا پروسه ی ذکر شده در بالا مجددا تکرار میشود.


مینی بخاری برقی


خرید


قیمتی که برای هیتر برقی خانگی کم مصرف و مینی هیتر رومیزی تعیین شده است، نسبت به قابلیت های آن بسیار اندک است. قیمت هر کدام به ترتیب 69000 تومان و 55000 تومان ارزیابی شده است.


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است