سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

بند رخت آپارتمانی در زندگی مدرن وسیله ای ایده آل متناسب با فضای منزل می باشد، انواع بند رخت های آپارتمانی موجود در بازار لوازم خانگی که شما می توانید بر اساس محیط مورد استفاده و حتی بودجه در نظر گرفته شده برای خرید یکی از انواع آنها را انتخاب کنید.
یک بند رخت آپارتمانی تاشو باید از متریال مناسب که دارای وزن کم و جتس ضد زنگ باشد ساخته شده باشد، لوله های بکار رفته در ساخت بند رخت ها باید کاملا ضد زنگ بوده و حتی اتصالات و پیچ های مورد استفاده در این بند رخت ها باید ضد زنگ باشد تا در اثر مجاورت با رطوبت دچار پوسیدگی نشود.
بند رخت تاشو آپارتمانی، باید سبک باشد اما مقاومت در این بند نیز حرف اول را می زند تا در اثر پهن کردن لباس ها بر روی آن دچار تغییر شکل نشود. بنابراین فلز مورد استفاده در این بند رخت باید سبک، ضد زنگ و با مقاومت بالا باشد.
بند رخت اپارتمانی فلزی باید قابل حمل باشد تا براحتی بتوانید آنرا در هر جایی از منزل مورد استفاده قرار دهید. استفاده از بند رخت های آپارتمانی به دلیل فضای کم موجود در آپارتمان ها و نیاز به استفاده از وسایل کارآمد و کم جا امری غیر قابل انکار می باشد.
این روزها در اکثر فروشگاه های لوزم خانگی شاهد فروش بند رخت آپارتمانی در مدل ها و سایز های متفاوتی می باشید که می توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنرا تهیه کنید و با استفاده آن براحتی لباس های شسته شده خود را خشک کنید.
یکی از مهمترین ویژگی های بند رخت های تاشو، حجم بسیار کم بعد از جمع شدن می باشد که این امکان را به شما می دهد تا آن را در هر نقطه ای از منزل به آسانی نگهداری کنید.  

 برای مشاهده تنوع محصولات و خرید بند رخت آپارتمانی ارزان به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صد ها مزیت همراهی با ما می باشد.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است