سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از راه هایی که می توان از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کرد استفاده از پرده های توری می باشد که بنظر می رسد بهترین راه حل و جایگزین استفاده از حشره کش ها می باشد که می تواند برای محیط زیست مضراتی را به دنبال داشته باشد.
پرده های توری یکی از روش هایی می باشد که از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفته و این روزها نیز با طراحی های نوین که دارای کاربرد راحتری می باشند می توانند به عنوان یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل ساختمان می باشد. 

شما می توانید با خرید توری مغناطیسی آسان مش براحتی علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات به داخل از مزیت جریان هوای تازه به داخل ساختمان بهرمند شوید.  قدرت و استحکام توری مورد استفاده در تولید این محصول یکی از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


شما می توانید براحتی این پرده توری مغناطیسی را بدون نیاز به استفاده از ابزار خاصی نصب کنید. بر روی لبه هایی این پرده توری یک چشب پهن دو طرفه در نظر گرفته شده که با قدرت فوق العاده ای پرده را به عنوان چهارچوب نصب می شود.

 


درب توری آهنربایی نوعی از پرده های توری می باشد که با استفاده از توری فایبرگلاس ترک ساخته شده، ، که در عین حال که مانع از ورود انواع حشرات به داخل ساختمان شده به جریان هوای تازه نیز کمک بسزایی می کند.

 در صورتی که شما خانه ویلایی دارید که درب ساختمان به داخل حیاط باز می شود، بنابراین با مشکل ورود حشرات به داخل ساختمان مواجه می باشید که می توانید با خرید درب توری مگنتی آسان مش این مشکل را براحتی حل کنید.

 این درب های مگنتی به دلیل دارا بودن آهنرباهای قوی بلافاصله بعد از عبور از آن بسته می شود و مانعی از ورود حشرات به داخل ساختمان شده و عبور و مرور از آن بسیار آسان می باشد.

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است