سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید پیش بیاید که نیاز به خرید عمده ی برخی از محصولات داشته باشید. برای خرید عمده نیاز به یک واسط میان تولید کننده و خودتان هستید.فروشگاه بزرگ تک سبد جزو معدود فروشگاه هایی است که خرید ظروف فیروزه کوبی را علاوه بر تکی به صورت عمده نیز فراهم نموده است.


خرید شکلات خوری فیروزه


ظروف فیروزه کوبی در واقع ظروف مسی و یا شاید به ندرت ظروف برنجی هستندکه قطعات سنگ فیروزه به طور منظم و با ظرافت خاصی به صورت شطرنجی کنار هم چیده شده اند و فواصل این تکه سنگ ها با لاک تیره رنگی پوشانده شده است.فاصله ی قطعات سنگ چسبانده شده بر روی قیمت ظروف فیروزه کوبی اثر مثبت دارد.


فیروزه کوبی روی مس


ظروف فیروزه کوبی را میتوان از دو جهت تقسیم بندی نمود، یکی از جهت تنوع رنگی ظروف (از آنجا که سنگ فیروزه رنگ مشخص و ثابتی ندارد و شامل رنگ های سبز تا آبی میباشد، بنابر این ظروف دارای تنوع رنگی میباشند.) و دیگری از جهت میزان و تعداد سنگ های بکار رفته شده در فیروزه کوبی آن است، هر چقدر سنگ بیشتری بکار رود، ارزش آن اثر هم بیشتر میشود.


شکلات خوری فیروزه کوبی


هر کالایی قیمت خود را دارد و البته در خرید تکی نسبت به خرید عمده، اختلاف قیمتی نیز مشاهده میشود که این اختلاف قیمت دلیل بر نامرغوب بودن آن کالا نیست، بلکه به عنوان یک تخفیف و یا یک مزیت برای فردی که محصول را بصورت عمده میخرد، شناخته میشود.حال فروشگاه تک سبد این تخفیف ویژه و خاص را برای خریداران عمده ی محصولات فیروزه کوبی قائل میشود.


شکلات خوری فیروزه


شکلات خوری فیروزه کوبی با ارتفاع 20 سانتی متر از زیباترین آثار هنرمندان اصفهانی میباشد که تنها با قیمت 325000 تومان به صورت تکی به فروش میرسد و قیمت عمده فروشی آن نیز متفاوت است.


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است