سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دستگاه های بخور سرد یکی از بهترین محصولات سال گذشته محسوب می شود که در راستای ارتقای سلامت جسمانی افراد برای شما عزیزان در دسترس می باشد.

دستگاه بخور سرد


شما می توانید از این دستگاه های برای از بین بردن ویروس و یا میکروب هایی که در اطراف خود وجود دارد استفاده نمایید.


دستگاه بخور سرد با کیفیت


دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER نیز یکی از بهترین های بخور سرد می باشد.


دستگاه بخور سرد لیمویی


شما می توانید در هر مکان از این دستگاه استفاده نمایید و رطوبت را به محیط اطراف خود بتابانید. 


دستگاه بخور سرد ماشین


رطوبتی که در هوای اطراف شما تولید خواهد شد هم هوای کثیف را تصفیه می کند و هم میکروب ها و ویروس های محیط اطراف شما را از بین می برد.دستگاه بخور سرد لیمویی


دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER را می توانید به درگاه یو اس بی متصل نمایید و آن را شارژ نمایید.


بخور سرد ارزان


برای روشن کردن دستگاه لازم نیست تا آن را به برق متصل نمایید. دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER دارای باتری داخلی می باشد که می توانید با شارژ کردن آن از این دستگاه در هر مکان بهره ببرید.

 بخور سرد باکیفیت


شما می توانید برای تنفس راحت تر از دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER استفاده نمایید و از رطوبت تولید شده آن بهره مند شوید.


بخور سرد ماشینی


با تنفس در هوایی که رطوبت کافی دارد می توانید التهاب های تنفسی را از بین ببرید و به راحتی در آن محیط تنفس نمایید.


بخور سرد کوچک


دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER رطوبتی تولید خواهد کرد که برای پوست شما به خصوص پوست صورت بسیار مناسب می باشد.

 

بخور سرد آرایشگاه

 


این محصول در خودرو و یا منزل شما قابل استفاده می باشد که می توانید آن را در دسترس خود قرار دهید و از آن بهره ببرید. دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER را می توانید در خودرو خود استفاده نمایید و با اسپری کردن رطوبت بوی بد را از ماشین خود بیرون نمایید.بخور سرد آرایشگاه

این دستگاه با تولید هوای تازه باعث خواهد شد تا بتوانید انواع بو های بد را مثل بوی سیگار یا پختنی از بین ببرید. ابعاد این دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER طوری طراحی شده است که بتوانید آن را در هر محیط استفاده نمایید.

 

 بخور سرد باکیفیت


دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER برای شما عزیزان به صورت منحصر بفردی طراحی شده است تا بتوانید حداکثر استفاده را از آن ببرید.


بخور سرد کوچک


یک عدد فیلتر اضافی بر روی این دستگاه قرار دارد که می توانید در صورت کثیف شدن فیلتر کنونی آن را بر روی دستگاه خود قرار دهید و از آن استفاده نمایید.بخور سرد ماشین

زمانی که مخزن دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER را پر کنید می توانید تا 6 ساعت از این دستگاه به خوبی استفاده نمایید.

 

 

بخور سرد ارزان


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین دستگاه های بخور سرد ارزان قیمت را در معرض فروش قرار داده است. شما می توانید با توجه به نیاز خود برای خرید دستگاه بخور سرد ارزان اقدام نمایید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.بخور سرد باکیفیت

لازم به ذکر است که تمامی محصولات دستگاه بخور سرد این فروشگاه اعم از دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد. دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER را می توانید از این درگاه با تخفیف های دوره ای خریداری نمایید.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 59000 تومان

خرید محصولاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است