سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر شما نیز به دلایل مختلفی از جمله نوع مشغله کاری مجبور به نشستن های طولانی مدت بوده یا اینکه مجبور هستید مدت زیادی در ماشین خود و در حال رانندگی باشید مسلما درد ناحیه کمر، گردن و نشیمنگاه را تجربه کرده اید و انقباضات ماهیچه های این نواحی توانسته شما را حسابی کلافه کند.


 


روکش صندلی ماساژور ماشین محصولی با طراحی نوآورانه که کمک می کند شما حتی در حین رانندگی یا کار کردن از ماساژ در نواحی گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه بهرمند شوید و خستگی این نشستن های طولانی مدت بر روی شما تاثیری نگذارد و بتوانید از رانندگی طوللانی مدت نیز لذت ببرید.
در واقع روکش صندلی ماساژور خودرو تنها راه حل موجود برای فرار از خستگی ناشی از رانندگی طولانی مدت و ترافیک های سنگین می باشد. با استفاده از این محصول می توان عوارض نشستن های طولانی مدت و عدم تحرک را تا حد زیادی کاهش داده.
بعد از یک روز کاری خسته کننده هیچ چیز مثل یک ماساژ لذت بخش نمی تواند آدم را سرحال بیاره، شما می توانید از روکش صندلی ماساژور اتومبیل بر روی مبلمان منزل خود و در حین استراحت کردن استفاده کنید و در این حین کتابی مطالعه کنید یا به تماشای برنامه مورد علاقه تان بپردازید.
باید توجه کنید شما با تحقیقات و بررسی زیاد می توانید یکی از بهترین مارک روکش صندلی ماساژور را انتخاب نموده و از مزایای استفاده از آن بهرمند شوید.
از مهمترین مزایای این محصول کارآمد می توان به سبک طراحی خاص آن اشاره کرد که قابل حمل بوده و وزن کمی داشته و به راحتی می توانید آنرا با خود همراه داشته باشید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات سلامتی بدن و انواع ماساژور های برقی پرتابل و خرید روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی با قیمت مناسب به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 239000 تومان

خرید محصولاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است