سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 

 

موزر آلمان یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین برند های ریش تراش دنیاست که به خاطر کیفیت و عمر طولانی هنوز هم از پر طرفدارترین هاست.البته باید توجه داشت که مدل های تقلبی و کپی زیادی در بازار وجود دارد. فروشگاه اینترنتی تک سبد در حال حاضر این ریش تراش را با تضمین اصل بودن کالا عرضه می نماید.

 

 

 

مشخصات کامل ریش تراش برقی اصل آلمانی موزر مدل MOSER TYPE 1400-0050:

این دستگاه به دلیل محبوبیت و شهرتی که دارد دارای کپی های زیادی است که با نام این محصول ارایه می شوند پس دقت داشته باشید که محصول اصل را خریداری نمایید.در فروشگاه تک سبد موزر اصل آلمان به همراه گارانتی عرضه می گردد

 

moser

 

جنس تیغه از استیل ضد زنگ بوده و عرض آن 46 میلی متر است.

 

 

خرید موزر برقی

 

این ریش تراش قابلیت اصلاح شماره صفر را ندارد و کمترین طول کوتاهی آن 0.1 میلی متر و حداکثر آن 3 میلی متر می باشد و با نصب شانه مخصوص بر روی آن می توان طول آن را تا 4.5 میلی متر افزایش داد.

 

 

ریش تراش موزر اصل

 

طول کوتاهی مو در واقع با فاصله بین دو تیغه برش مشخص می شود و این فاصله را با تنظیم پیچ روی دستگاه و سپس با اهرم مخصوص مشخص و تعیین می نمایید.

 

 

موزر برقی

 

موتور این محصول بسیار قوی بوده و در هر ثانیه 6000 دور می زند و البته موتور قوی و دور چرخش بالا اندکی ویبره و لرزش در دستگاه ایجاد می نماید.

بدنه پلاستیکی این محصول بسیار محکم و قطور است تا میزان عمر دستگاه را با محافظت در برابر ضربات و سقوط های احتمالی افزایش دهد و البته باعث شده است که وزن این محصول تا حدودی زیاد (520 گرم) باشد.

 

 

ماشین ریش تراش

 

طراحی ریش تراش به صورتی است که خوش دست بوده و در زمان روشن بودن به راحتی به دکمه های موجود بر روی دستگاه دسترسی دارید.

 

 

ریش تراش برقی موزر

 

جایی برای جمع شدن موهای کوتاه شده در این دستگاه وجود نداشته و جنس بدنه به صورتی است که موها را جذب نمی کند و تمیز کردن دستگاه ساده تر می شود.

 

 

ریش تراش

 

دقت داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه باید موهای شما خشک باشد و خود دستگاه نیز ضد آب نیست بنا براین از رساندن رطوبت زیاد به این دستگاه خودداری نمایید.برای تمیز کردن بدنه محصول کافی است با یک دستمال مرطوب این کار را انجام دهید.

 

 

موزر 1400

 

یکی از نکات بسیار مهم برای طول عمر و استفاده بهینه از این دستگاه تمیز کردن تیغه ها و روغن کاری دستگاه در فواصل معین است.در صورت عدم روغن کاری اصلاح و راحتی آن از بین خواهد رفت.

 

 

خرید ریش تراش

 

موهای موجود بر روی دستگاه و تیغه را با برس مخصوص داخل دستگاه تمیز نمایید.یکی از محصولات پر طرفدار دیگر موجود در سایت تک سبد پکیج بند انداز و ماساژور برقی بایدی است که هم کارایی بالایی داشته و هم قیمت مناسبی دارد.

 

 

قیمت ریش تراش برقی موزر

 

بعد از تمیز کردن حتما محافظ پلاستیکی تیغه که در جعبه موجود است را بر روی تیغه قرار داده و ماشین اصلاح را در جعبه قرار دهید.

 

 

 

ریش تراش موزر مدل 1400

 

این دستگاه با برقی شهری کار می کند و دارای توان 10W و ولتاژ 230V و 50HZ است.طول سیم این محصول 2 متر بوده و البته نمی توان بدون سیم از آن استفاده کرد.

 

 

ریش تراش موزر اصل آلمان

 

بر روی جعبه هولوگرام موجود بوده و محصول عرضه شده در این فروشگاه موزر اصل 1400 است که حتی پس از 1000 بار استفاده، عالی عمل کرده و برای کوتاه کردن و اصلاح موی سر و صورت بسیار مناسب است.در داخل جعبه علاوه بر ریش تراش یک عدد شانه، روغن، برس تمیز کننده و محافظ پلاستیکی تیغه موجود است.

 

 

 قیمت : 75000 تومان

 خرید محصول

ریش تراش moser

 

 

 

 

ماشین ریش تراش برقی موزر

 

 قیمت : 75000 تومان

 خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است