سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

به همه ورزشکاران توصیه می کنیم که حتما زیرانداز ورزشی تک سبد را برای یک بار هم شده امتحان نمایید. این زیرانداز چندکاره زیبا از بهترین مواد اولیه تولید شده و دارای امکان تاشو می باشد.

انواع تشک ورزشی تک سبد gallery2

 

 

مشخصات

برند و مدل زیرانداز ورزشی تاشو تک سبد
جنس لایه داخلی فوم سرد و لایه بیرونی نوعی پارچه شبه چرم مصنوعی
ابعاد در حالت باز 3*60*180 سانتی متر و در حالت تا شده 10*60*60 سانتی متر
وزن 1200 گرم
مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، ورزش در فضای بازار، تمرینات تناسب اندام و ...
سایر تولید ایران، تاشو، وزن سبک، دارای دسته حمل، دارای کیف مخصوص

 

 

انواع تشک ورزشی تک سبد gallery3

 

یکی از مهم ترین ابزار ها و تجهیزات لازم برای یوگا، ورزش های تناسب اندام، ایروبیک و ورزش در فضای باز زیر انداز مناسب و راحت می باشد، ما برای شما در ایران و به کمک طراحان حرفه ای یک زیرانداز ورزشی عالی و بی نظیر برای استفاده در هنگام انواع تمرینات ورزشی تولید کرده ایم که هیچ کدام از ایرادات وارده به زیراندازهای ورزشی را ندارد.این مدل از نوع تاشو بوده و شامل سه قطعه به هم متصل است، و در حین تاشدن فقط 60x60 سانتی متر ابعاد دارد و با دو دسته متصل به آن می توانید در هر جایی همراه ببرید، یک کاور کیفی نیز برای این تشک دوخته شده تا در زمان عدم استفاده در آن قرار دهید.
انواع تشک ورزشی تک سبد gallery5این زیر انداز با نوعی فوم سرد به ارتفاع 3 سانتی متر پر شده که وزن بسیار سبکی دارد و در عین حال دچار فرورفتگی و عدم تقارن نمی گردد و وضعیت صاف و محکم خود را حفظ می نماید. رویه این تشک از نوعی پارچه شبه چرم تهیه شده که ضد آب بوده و می توانید به راحتی تمیز و یا شستشو دهید. در کناره های هر قطعه یک زیپ تعبیه شده تا در صورت تمایل فوم ها را خارج نموده و کاور را تمیز نمایید.


انواع تشک ورزشی تک سبد gallery4برای مشاهده تصاویر، اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید

 اطلاعات بیشتر و خرید


نمونه ای از سایر محصولات تک سبد

 

 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است