سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

زیرپایی اداری تک سبد یکی از محبوب ترین زیرپایی های موجود در بازار است که تمام ویژگی های یک زیرپایی ایده آل و دوست داشتنی را دارد.

 

 

 


زیرپایی اداری ارزان تک سبد gallery3مشخصات

برند و مدل زیرپایی تک سبد
جنس فوم سرد با کاور پارچه ای مخمل، لایه چرمی ضد لغزش در کف
ابعاد 10*28*45 سانتی متر
وزن 361 گرم
مناسب برای اداره، خانه، جلو مبلی و ...
سایر تولید ایران، بسیار راحت، سبک و قابل حمل، کاور قابل شستشو

 

 

 

 

زیرپایی اداری ارزان تک سبد gallery1
حتما تا به حال زیرپایی های زیر میزی، اداری و جلوپایی زیادی را دیده اید، ما یک طراحی متفاوت و مدرن از یک زیرپایی همه کاره برای شما عرضه نموده ایم. این زیرپایی بر خلاف سایر زیرپایی ها از نوعی فوم مخصوص تهیه شده تا نرمی و سبکی آن احساس بسیار متفاوتی در شما ایجاد نماید. این مدل جدید و زیبا دارای یک کاور پارچه ای مخمل بسیار نرم است که از طریق زیپ تعبیه شده می توانید به راحتی جدا نموده و شستشو دهید.


زیرپایی اداری ارزان تک سبد gallery2فوم داخل این زیرپایی نوعی فوم مخصوص است که با اینکه وزن بسیار سبکی دارد، انسجامی عالی داشته و فرم خود را از دست نمی دهد. پد زیر پایی تک سبد یک زیرپایی عالی همه کاره است که می توانید برای اداره، خانه، جلوی مبل و یا هر جای دیگری که تمایل دارید استفاده نمایید و پاهای خود را استراحت داده و از ایجاد درد در پاها و یا قسمت پایین کمر جلوگیری نمایید. کف این کالا از نوعی چرم طرح پوست ماری دوخته شده تا از سرخوردن و لغزش آن چلوگیری نماید. این زیرپایی اداری یک هدیه عالی برای اعضای خانواده و عزیزان شما خواهد بود.زیرپایی اداری ارزان تک سبد gallery4


زیرپایی اداری ارزان تک سبد یک زیر پایی اسفنجی بسیار راحت و سبک است که از نوعی فوم فشرده با کاور مخملی تولید شده است. این زیرپایی بسیار سبک و کم حجم است و در قسمت کف دارای لایه چرمی برای جلوگیری از لغزش می باشد. زیرپایی اداری ارزانتک سبد را می توانید در خانه، ادراه و به عنوان جلو مبلی استفاده نموده و پاهی خود را روی آن استراحت دهید.


برای مشاهده تصاویر، اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید

 اطلاعات بیشتر و خرید


نمونه ای از سایر محصولات تک سبد

 

 این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است