سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با پیشرفت علم و فناوری،تجهیزات و امکانات بسیاری به وجود آمده اند که توانسته اند، زندگی انسان ها را در طی سال ها متاثر نمایند.به جرعت میتوان اینترنت را تاثیر گذار ترین تکنولوژیی دانست که در چند سال گذشته پدید آمده است و به تنهایی توانسته است،روش زندگی انسانها را تغییر دهد.اینترنت یک بستر گسترده جهانی است که بستر ایجاد کسب و کار های مختلف را نیز فراهم آورده است.


قیمت قاب سه بشقاب


یکی از این کسب و کار های پر رونق که پس از پیدایش اینترنت به وجود آمدند، فروشگاه های اینترنتی هستند که انواع و اقسام کالاها را در بستر اینترنت عرضه و به فروش می رسانند.یکی از این کالا ها ظروف میناکاری اصفهان هستند، که یکی از زیباترین و چشم نواز ترین آثار هنری هستند و علاوه بر استفاده ی کاربردی، استفاده ی تزیینی هم دارند.


خرید قاب مینا سه بشقاب


خرید محصول

قیمت:69000 تومان

هنر میناکاری یکی از اصیل ترین صنایع دستی رایج در کشور میباشد که کانون ساخت و تولید آن د اصفهان میباشد به گونه ای که میناکاری اصفهان زبان زد خاص و عام گشته است.مراحل بسیاری بایستی طی شود، تا یک ظرف میناکاری تولید و به مرحله ی عرضه برسد، که تمامی این مراحل نیازمند صرف وقت، دقت و حوصله ی بسیار میباشد که هنرمندان اصفهانی با عشق انجام میدهند.


خرید بشقاب مینا


خرید محصول

قیمت: 69000 تومان

در فروشگاه های اینترنتی مشخصات کاملی از انواع ظروف میناکاری با قیمت ذکر میشود، مشخصاتی شامل ابعاد، جنس، نوع نقش طراحی شده بر روی آن به همراه عکس های مختلف از آن محصول میشود.با توجه به تنوع موجود در محصولات میناکاری، بستر مقایسه و انتخاب محصولات فراهم شده است، تنها با یک کلیک میتواند ظرف مورد نظر را خریداری نمایید.


بشقاب میناکاری


خرید محصول

قیمت: 59000 تومان

قاب های میناکاری از آن دسته محصولات پر تنوع هستند.که امکان سفارش اینترنتی آن هم به صورت تکی و هم به صورت عمده در فروشکاه اینترنتی تک سبد فراهم شده است.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است