سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر با مشکل کمبود جا و نداشتن مکان مناسب برای قرار دادن وسایل دکوری و تزیینی مواجه هستید٬ با استفاده از شلف نردبانی میتوانید این مشکل را حل کنید. شلف نردبانی ایده آل برای قرار دادن گلدان٬ قاب عکس٬ مجسمه٬ وسایل تزیینی و... است. شلف نردبانی از چند طبقه برای جا دادن لوازم دکوری تشکیل شده است و فضای زیادی را اشغال نمیکند.


استند نردبانی گل


استندهای نردبانی انواع مختلفی دارند٬ یکی از آنها استند نردبانی مدل خرچنگی است که متفاوت از بقیه مدل هاست٬ این استند در حالت مونتاژ شده دارای ارتفاع یک متر٬ پهنای ۷۰‌ سانتی متر و عرض ۳۰ سانتی متر است و از سه طبقه در سمت راست٬ سه طبقه در سمت چپ و دو طبقه در وسط تشکیل شده است٬ یعنی در مجموع ۸ طبقه دارد٬ که ابعاد کفی طبقه های آن ۲۹.۵*۲۹.۵ سانتی متر است.


استند نردبانی گلدان


استند خرچنگی دارای طراحی فانتزی و خاص است٬ تعداد طبقات و فضای بیشتری نسبت به بقیه مدلها دارد٬ و پراکندگی طبقات آن بسیار شیک و منحصر به فرد است٬ رنگ آن سفید و از جنس چوب طبیعی باکیفیت است٬ که با پیچ و مهره به هم متصل میشوند٬ شلف نردبانی مانند یک بوم نقاشی خالی است که با لوازم دکوری پر میشود و به دلیل طراحی زیبا نظر هر بیننده ای را جلب میکند.


استند نردبانی چوبی


شما میتوانید با قرار دادن وسایل دکوری٬ مجسمه٬ قاب عکس٬ گلدان و... بر روی طبقات شلف٬ زیبایی دکوراسیون خود را دوچندان کنید. استند خرچنگی به دلیل زیبایی٬ طبقات زیاد٬ قابل حمل بودن و اینکه با اشغال فضای بسیار کمی٬ وسایل زیادی را در طبقات خود جای میدهد٬ طرفداران زیادی دارد٬ این استند برای مرتب کردن وسایل در فضاهای مختلف خانه مانند: اتاق٬ سالن پذیرایی٬ آشپزخانه و... مناسب است٬ و میز تاشو همه کاره جادویی برای سر و سامان دادن و زیبا شدن چیدمان منزل میتوانید از آن استفاده کنید.


شلف نردبانی


با خرید استند نردبانی از فروشگاه اینترنتی تک سید به قیمت 103000 تومان دکوراسیونی خاص و شیک ایجاد نمایید.

قیمت:103000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است