سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

درب توری مگنتیک، به شما کمک می کند در تابستان از گردش هوای تازه بدون هراس از هجوم حشرات بهرمند شوید. این درب به گونه ای طراحی شده است که براحتی شما می توانید آن را بر روی انواع چهارچوب ها نصب کنید و برای نصب آن نیاز به ابزار خاصی ندارید.

 درب توری آهنربایی آسان مش دارای طول عمر و دوام بسیار بالایی می باشد و نسبت به سرما و گرما مقاوم می باشد. برای نصب این درب توری نیاز به استفاده از پیچ و دریل نمی باشد و تنها از طریق چسب دو طرفه قوی که همراه با محصول می باشد بر روی انواع چهارچوب قابل نصب می باشد.

 چسب های ارائه شده همراه این درب های مگنتیک آسان مش درجه یک با قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی می باشد، این درب ها از قسمت بالایی و طرفین بر روی چهار چوب نصب می شود. چسب بکار رفته در قسمت بالایی پهنای بیشتری دشاته و در طرفین پهنای کمتری دارد.

 


 

قبل از نصب درب توری مغناطیسی شما باید چهار چوب درب را به خوبی پاک کرده تا از هر گونه آلودگی پاک شود، نصب این درب به هیچ مهارت، ابزار خاصی، سوراخ کاری و.... نیاز ندارد. سپس چسب های درب را محکم به کناره های چهار چوب مورد نظر بچسبانید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


بعد از چسباندن چسب بر روی چهارچوب درب در مرحل بعدی شما باید لبه های پرده مگنتیک را بر روی چسب قرار داده و آن را محکم فشار داده تا به خوبی بر روی چسب فیکس شود.
در پایان فصل تابستان می توانید درب آهنربایی توری را از چهارچوب جدا نموده، می توانید این درب را مورد شستشو قرار دهید تا برای استفاده بعدی تمیز باشد.

 


 

با نصب این پرده توری آهنربایی علاوه بر جلوگیری از هجوم حشرات به داخل ساختمان شما از گردش هوای تازه نیز بهرمند می شوید. این محصول دارای طراحی مدرن، زیبا و بسیار شیک می باشد.

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است