سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ظرف غذا برقی و حرارتی بنتو با 200 وات توان وسیله ای کارآمد و شیک است که شما می توانید با استفاده از آن غذای خود را گرم کنید و گرم نگه دارید.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل 

بدنه این ظرف غذا برقی استیل ارزان گرم کن از جنس پلاستیک مقاوم است که شما دیگر نیاز نیست نگران شکستن  و یا ترک برداشتن دستگاه گرم کن خود باشید.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل 

علاوه بر زیبایی این گرم کن، جنس داخلی این مدل از گرم کن استیل بسیار فوق العاده است که با ریختن کمی آب در داخل ظرف استیل که حاوی مواد غذایی کیک پز و پیتزا پز برقی شماست با کمک از المنت هایی که در زیرش قرار دارد به راحتی غذا را گرم کرده و گرم نگه می دارد.

 

ظرف چند کاره حرارتی

 

حجم کلی داخلی ظرف 1 لیتر است و برای غذای یک نفر بسیار مناسب استف برای اینکه غذایی گرم داشته باشید پفیلا ساز خانگی و نخواهید نگران سوختن آن باشید همین الان ظرف غذای برقی چند کاره استیل را سفارش دهید و لذت خوردن غذای گرم بدون بوی بد را به خود هدیه کنید.

ظرف چند کاره حرارتی 

با  استفاده از این دستگاه یک وعده غذای به یاد ماندنی را به خود و دوستان خود هدیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

 

ظرف حرارتی داخل استیل

 

 

دو دسته ی مقاوم بر روی درب این ظرف تعبیه شده که برای حمل ظرف می توان از آن استفاده کرد. بر روی خرید پاپ کورن ساز خانگی درب این بخار پر و ظرف گرم کن میز سوراخی جهت خارج شدن بخاری که ناشی از گرم شدن آب تولید می شود نیز تعبیه شده که به راحتی از این امر می توان فهمید که غذای شما گرم شده و آماده ی سرو شده است.

ظرف چند کاره بنتو

داخل این دستگاه مخصوص یک ظرف غذا گرم نگهدارنده بزرگ قرار دارد که برای برنج است و یک ظرف کوچک تر برای خورشت که نخواهید این دو را با یکدیگر مخلوط کیند در خرید ظرف غذا برقی استیل چند کاره استیل یک ظرف مخصوص آب پز کردن تخم مرغ نیز موجود است که می توانید چند تخم مرغ را همزمان آب پز کنید.

ظرف چند کاره حرارتی

 

ظرف غذای برقی چند کاره استیل


برای مشاهده انواع ظرف غذای برقی کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است