سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از شیوه های کاهش مصرف سوخت در فصل های سرد سال نصب عایق ها می باشد که اگر به صورت مناسبی پیاده سازی نشود، نمی تواند تاثیر گذاری مناسبی را داشته باشد. برای پیاده سازی صحیح یک عایق باید به این نکته توجه شود که سطح مورد نظر به خوبی پوشانیده شود.
برخی از عایق کاری ها از پایه و در هنگان ساختمان سازیصورت می پذیرد، که می تواند سهم بسزایی در کاهش مصرف انرژی و مدیریت هزینه های خانوار داشته باشد. اما برخی از نمونه های عایق کاری به صورت موقت انجام می گیرد و به عبارتی به صورت فصلی می باشند.

 از جمله عایق کاری های موقت، می توان به عایق کاری های درب ها و پنجره ها در فصل زمستان اشاره کرد، استفاده از پلاستیک محافظ پنجره یکی از این روش ها می باشد که یک روش موقت به منظور جلوگیری از نفوذ سرما در زمستان به داخل ساختمان می باشد.

 از دیگر روش های عایق سازی پنجره ها در زمستان می توان به استفاده از پرده های ضخیم و چند لایه اشاره کرد که هزینه های زیادی به دنبال نداشته و متناسب با فصل قابل تعویض می باشند.

 استفاده از روش های عایق درزگیر پنجره، می توان منافذ ورودی سرما را به داخل ساختمان مسدود کرده و به این ترتیب از هدر رفت انرژی جلوگیری نموده. انواع پلاستیک محافظ سرما و درزگیر های مورد استفاده می تواند روش های مقرون بصرفه باشد.

 یکی از شیوه های عایق سازی درزهای پنجره که بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد، استفاده از عایق پنجره پلاستیکی آسان مش می باشد ککه با توجه به مناسب بودن قیمت پلاستیک عایق پنجره و قیمت مناسب آن می تواند بهترین گزینه برای افرادی با بودجه های محدود باشد.

 روش های عایق بندی موقت می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که در هزینه های خود دارای محدودیت می باشند، پلاستیک عایق پنجره آسان مش دارای شیوه نصب بسیار آسان بوده و مقرون بصرفه نیز می باشد.

 

 


برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی پلاستیک عایق پنجره بر روی دکمه خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شویداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است