سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از لوازم آشپزخانه که بسیار کاربردی می باشد، آبمیوه گیری ها هستند که در انواع مختلف و طراحی های متفاوتی به بازار لوازم خانگی عرضه می شوند، انواع آبمیوه گیری های برقی و دستی که می توان بر اساس نیاز و بودجه در نظر گرفته شده یکی از آنها را خریداری کرد.
آب پرتقال گیری دستی اهرمی، محصولی جدید و کاملا کاربردی می باشد که به شما کمک می کند بدون نیاز به برق و تنها با عملکرد دستی با اهرم فشاری مخصوص تعبیه شده در این آبمیوه گیری، براحتی و بدون درد سر آب انواع مرکبات را تهیه نموده و نوش جان کنید.
یکی از مهمترین ویژگی های آب میوه گیری دستی اهرمی این می باشد که شما علاوه بر آنکه می توانید آب انواع مرکبات را با آن بگیرید می توانید آب اناز نیز با آن گرفته و از نوشیدن یک آب انار طبیعی و فاقد هر گونه رنگ و افزودنی ها لذت ببرید.
آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101محصولی جدید با طراحی ظاهری زیبا می باشد که به دست صنعت گران ایرانی ساخته شده و خرید آن در واقع حمایت از کالا و صنعت گر ایرانی می باشد. محصولی با ظاهر جذاب و استحکام و دوام قابل قبول .
این آب انار گیری دستی اهرمی دارای یک دسته اهرمی بسیار قوی می باشد که به شما این امکان را می دهد براحتی و بدون نیاز به فشار آوردن زیاد آب میوه را به طور کام گرفته و دارای تحمل فشار و ضربه بالایی می باشد. این محصول دارای جنس بدنه ای از چدن رنگ آمیزی شده با رنگ کوره ای نسوز می باشد.
طراحی این آبمیوه گیری به گونه ای می باشد که دارای یک سر گنبدی شکل می باشد که بر روی میوه قرار گرفته و با وارد آوردن یک فشار همه جانبه و یکنواخت آب میوه براحتی خارج شده و آب پوست میوه وارد آبمیوه نمی شود. طراحی خاص دسته فشاری جهت فشردن مرکبات با حرکت روان و نرم از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی آب میوه گیری دستی فلزی  به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. مزد همراهی با ما خرید کالای اصل و با کیفیت می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است