سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از دلایل ارزش بالای محصولات صنایع دستی زحمت زیادی می باشد که هنرمند برای تولید یک اثر متحمل می شود. یک اثر هنری برای داشتن ارزش هنری بالا نیاز به بکار بردن ظرافت ودقت بالا در کنار مهارت زیاد دارد تا بتواند به خوبی بیانگر ارزش هنری باشد.

 یکی از این هنر های ظریف و زیبا میناکاری می باشد که در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین صنایع دستی ایرانی مبدل شده است، زیرا این هنر زیبا توانسته است سهم خوبی در اشتغال زایی و کاهش نرخ بیکاری داشته. برای خرید میناکاری ارزان تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 در تولید محصولات میناکاری از رنگ‌های مینایی استفاده می شود که دارای درخشندگی و زیبایی خاصی می باشد، این رنگ های زیبا از مخلوط اکسید فلزات با مواد شیشه ای تهیه می شود که با قرار گیری روی زیر ساخت و در حرارت کوره پخته می شود.

 یکی از دلایل دوام و استحکام بالای محصولات میناکاری استفاده از زیر ساخت های مسی و چندین مرحله لعاب کاری و کوره رفتنمی باشد که این محصولات را کاملا کاربردی می کند. برای خرید آنلاین محصولات میناکاری به مرکز فروش میناکاری تهران مراجعه نمائید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
هنر میناکاری در ایران شکل گرفته و به همین دلیل در ایران نسبت به سایر کشورهای دیگر از رونق بیشتری برخوردار می باشد. به اینهنر زیبا هنر خاک و آتش می گویند و صنعتگر میناکار باید با مهارت بالایی حرارت را مهار کند تا یک محصول نفیس تولید کند.
محبوبیت هنر میناکاری برگرفته شده از نقوش زیبا و اصیل ایرانی می باشد در رنگ لاجورد بکار برده شده در محصولات میناکاری زیبایی و ظرافت چشم نوازی را به این محصولا داده. به دلیل مراحل مختلف ودقیق تولید محصولات میناکاری این محصولات برخلاف ظاهر ظریف خود دارای دوام بالایی می باشند.

 


  

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است