سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

صنایع دستی از محصلاتی می باشند که هرگز قدیمی و دمده نمی شوند، یکی از انواع صنایع دستی ایرانی که دارای جلوه ای زیبا و چشم نواز می باشد، هنر میناسازی یا میناکاری بوده که به منظور تزئین سطح فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.
هر چند از دیر باز این هنر به عنوان هنر آراستن سطح فلزات شناخا=ته شده است، اما در سال های گذشته هنر میناکاری تهران بر روی ظروف سفالین نیز پیاده سازی می شود که محصولات تزئینی کاربردی چشم نوازی را تولید می کند از جمله انواع جام های میناکاری که برای سفرههای هفت سین مورد استفاده قرار می گیرد.
اگر شما به یکی از مرکز فروش میناکاری در تهران مراجعه نمائید با تنوع بینظیر محصولات میناکاری مواجه می شوید که نشان از خلاقیت و طبع هنری هنرمندان میناکار داشته که بر اساس هر نوع سلیقه و بودجه خریدی محصولی در نظر گرفته اند.
از جمله محصولات میناکاری که می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد، تندیس میناکاری تهران می باشد که به دلیل زیبایی و قیمت مناسب به عنوان هدیه ای تاثیر گذار می باشد. معمولا تندیس های میناکاری دارای امکان درج لوگو و پلاک بر روی پایه های خود را دارند.
یکی از ویژگی های محصولات میناکاری علاوه بر تنوع، ظرافت و منحصر بفردی طرح های بکار برده شده در ساخت این محصولات می باشد. گلدان میناکاری تهران یکی از انواع محصولات میناکاری بسیار زیبا و شکیل میناکاری می باشد.
هر چند هنر میناکاری از ابتدا به منظور تزئین فلزات مورد استفاده قرار گرفته و دارای سابقه طولانی در ایران می باشد، اما هنرمندان این عرصه در حال وقف دادن این هنر با سبک زندگی جدید می باشند.

 


به منظور مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی ایرانی  و خرید اینترنتی میناکاری ارزان تهران به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. خرید امن و راحت را با تک سبد تجربه کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است