سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آب آشاميدني گوارا جزو بهترين نوشيدني هاي روزمره انسان است كه تامين كننده سلامت و نشاط او مي باشد. وجود هر گونه آلودگي در آب موجب بيماري هاي مزمن كيوي ويا آسيب به دستگاه گوارش مي شود.


دستگاه تصفیه آب


بدين منظور انواع متنوعي از دستگاههاي تصفيه آب خانگي در دسترس قرار گرفته است بعضی از انواع پيشرفته  اين دستگاه ها دارای قیمت های بالا بوده و فضاي زيادي را اشغال مي كنند و هچنين نياز به هزينه ها نگهداري زياد مي باشند.


دستگاه تصفیه آب خانگی


اما در دستگاه تصفيه آب خانگی sws بدون صرف هزينه زياد و حتي بدون نياز به برق و باتري مي توان از آب با كيفيت و گوارا در هر جايي بهره برد.


خرید دستگاه تصفیه آب


اين دستگاه با طي دو مرحله فيلتراسيون پاكسازي آب را انجام مي دهد كه در مرحله اول از فيلتر سرامیکی عبور می کند و در مرحله دوم ازيك  فیلتر نانو جهت فیلتراسيون کلر باقی مانده اضافی در آب، وساير یون های فلزات سنگین موجود در آب مانند PD، CD، و CRعبور داده مي شود.


خرید دستگاه تصفیه آب خانگی


مواد به كار رفته در سخت اين دستگاه از مرغوبترين مواد بوده كه تضمين كننده كيفيت و عملكرد آن مي باشد تا سلامتي را براي شما به ارمغان آورد.


خرید اینترنتی دیتگاه تصفیه آب


شيركنترل تعبيه شده بر روي دستگاه امكان برداشت دو حالته آب را براي شما فراهم مي كند تا درمواقع نياز مثل زمانهاي شست و شو از آب معمولي شير استفاده كرده و فقط براي نوشيدن دستگاه تصفيه آب را در مسير قرار دهيد.


خرید ارزان دستگاه تصفیه آب


نصب دستگاه به آساني و بدون نياز به تجهيزات خاصي امكان پذير است. اين دستگاه پس از اتصال به شير آب نياز به آب بندي ندارد.


دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان


آب خروجي از اين دستگاه تصفيه آب كاملا سالم بوده و رنگ و بو و كليه املاح آب را پالايش كرده به طوري كه ديگر شاهد رسوبات آهكي در كتري خود نخواهيد بود.


ارزان ترین دستگاه تصفیه آب
قیمت با تخفیف ویژه: 29,000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است