سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با شروع فصل سرما، لزوم استفاده از وسایل گرمایشی بسیار مهم می باشد، هر چند در این میان استفاده از روش های بهینه سازی مصرف سوخت نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده، از جمله عایق بندی کردن درب ها و پنجره ها که معمولا هدر رفت انرژی بالایی دارند.

 در اینجا قصد داریم شما را با یکی از روش های عایق سازی پنجره ها آشنا کنیم که به دلیل نحوه پیاده سازی آسان، قیمت مناسب و بازدهی بالا بسیار مناسب بوده و قابل استفاده برای همه انواع پنجره ها بخصوص پنجره های قدیمی می باشد.
بسیاری از افراد در فصل زمستان برای عایق سازی پنجره ها و عدم نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان از روش هایی همچون استفاده از پرده های ضخیم، درزگیر، نصب پلاستیک، عایق درزگیر پنجره یا حتی قرار دادن چیزی در پشت درب استفاده می کنند.
شاید شما نیز تا بحال از پلاستیک برای عایق سازی استفاده کرده باشید، این روش علاوه بر کارایی دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. ما در اینجا قثد داریم شما را با نسل جدیدی از نایلون پشت پنجره برای عایق سازی آشنا کنیم.
پلاستیک عایق پنجره آسان مش، محصولی جدید با کارایی بالا که نه تنها در مصرف انرژی صرفه حویی می کند، بلکه موجب ذخیره شدن پول شما نیز می شود. زیرا در این روش علاوه بر عدم هدر رفت انرژی که مانع از پرداخت هزینه های بالاتر می شود، به دلیل قیمت مناسب و مقرون بصرفه بودن در پول شما صرفه جویی می کند.

 علاوه بر قیمت مناسب و نحوه نصب آسان، از دیگر مزیت های استفاده از عایق پلاستیکی پنجره می توان به امکان داشتن نور مناسب در داخل ساختمان اشاره کرد، این عایق بسیار شفاف بوده و مانع ورود نور به داخل ساختمان نمی شود.

 برای نصب این عایق پلاستیکی شما نیاز به تنها یک سشوار دارید که در مرحله پایانی برای تکمیل نصب باید از آن استفاده نمائید. این عایق مانع از نفوذ هوای سرد به دخل و بالعکس خروج هوای گرم به بیرون ساختمان می شود.

 برای مشاهده ی این محصول و خرید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است