سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

از جمله مهمترین دستگاه های ماساژور که می تواند یک ماساژ کامل را برای شما رقم بزند، صندلی های ماساژور می باشند، اما این مدل از ماساژور ها به دلیل ابعاد بزرگ، قیمت بالا و عدم قابلیت حمل نمی تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد و نسبتا فروش کمتری دارند.

 


ماساژور برقی relax & spin tone یکی از انواع ماساژور برقی خوب موجود در بازار می باشد که به دلیل ابعاد جمع و جور و کارایی بالا می تواند یک انتخاب هوشمندانه و مقرون بصرفه باشد. این محصول دارای 4 عدد سری ماساژور و 1 سری محافظ می باشد و نوع ماساژ آن چرخشی – ویبره می باشد.مینی ماساژور برقی mimo، یک ماساژور برقی کوچک و قابل قبول می باشد که به دلیل شارژی بودن می تواند در هر حالتی مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین ویژگی های این مینی ماساژور می توان به مکان ساده حمل آن و قرار گرفتن راحت در دست اشاره کرد.

 


ماساژور کایلی، بهترین ماساژور چند کاره می باشد که می توانید با قیمت مناسب تهیه کنید. با داشتن این ماساژور شما می توانید چندین ماساژور مختلف از جمله  سر و صورت داشته باشید. جنس بدنه ماساژور کایلی از بهترین پلاستیک ABS و سیلیکون بوده و دارای سری چنگالی به منظور ماساژ سر برای بهبود گردش خون می باشد.اگر در هنگام خرید یک ماساژور قیمت ماساژور برقی صورت برای شما مهم می باشد، ماساژور چند کاره کایلی انتخاب مناسبی بوده واگر شما به دلیل نوع شغل و سبک زندگی خود از درد گردن رنج می برید از ماساژور گردن massage استفاده کنید که  نوعی ماساژور بالشتی می باشد برای ماساژ در پشت گردن.هر کدام از ماساژور های معرفی شده برای کاربرد خاصی در نظر گرفته شده اند به همین دلیل شما باید قبل از تهیه آنها ه اول اطلاعات کافی در مورد آن‌ها بدست آورده و سپس اقدام ب خرید بنمائید.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ماساژور برقی بدن به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است