سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شیلنگ جادویی ایکس هوز طراحی خارق العاده و منحصر به فردی دارد٬ و شبیه به هیچ شیلنگ دیگری نیست و تفاوت زیادی با شیلنگهای معمولی دارد و تمام مشکلات شیلنگهای معمولی را برطرف کرده. شیلنگهای معمولی بسیار سنگین هستند و فضای زیادی را اشغال میکنند٬ به دلیل اشغال فضای زیاد در محیط های کوچک مانند آپارتمان٬ نگه داری شیلنگهای معمولی بسیار سخت است و باعث نامرتبی و به ریختگی فضا میشود.


شیلنگ جادویی اصل


شیلنگهای معمولی در برابر آفتاب و رطوبت پوسیده میشوند٬ و از بین میروند و باید آنها را دور انداخت٬ این شیلنگ ضدضربه نیست و با کوک ترین ضربه ای آسیب میبیند. شیلنگ جادویی مجیک هوض ساخت کشور چین و ساخته شده با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است٬ شیلنگ جادویی از یک شیلنگ داخلی و یک شیلنگ خارجی تشکیل شده٬ این دولایه با روکشی از جنس مش برگ رخت dizolve بافته شده قوی پوشیده شده است. 


شیلنگ جادویی xhose


این شیلنگ با طول ۵ متر تا فاصله ۱۵ متری را تحت پوشش قرار میدهد٬ برای استفاده از آن کافیست٬ شیر آب را باز کنید٬ شیلنگ با جریان یافتن آب٬ از طول ۵ متر به ۱۵ متر میرسد و به یک شیلنگ بسیار بلند تبدیل میشود. این شیلنگ بسیار سبک است٬ و وزن آن فقط و فقط ۴۵۰ گرم و به راحتی قابل حمل و جا به جایی است.


خرید شیلنگ آب جادویی


این شیلنگ دارای یک آبپاش همه کاره باکیفیت است٬ که آب را به ۸ حالت مختلف به بیرون میپاشد و شما بنا به نیاز خود میتوانید آن را تنظیم کنید و به راحتی از آن استفاده کنید٬بند رخت استیل تاشو این شیلنگ در ۲ رنگ سبز و آبی و سه اندازه ۵، ۷.۵ و ۱۰ متری ساخته شده و هر کدام قابلیت افزایش طول تا ۳ برابر حالت اول بسته به فشار آب را دارند. جمع آوری شیلنگ جادویی ایکس هوز بسیار راحت است و بدون هیچ درد سری به صورت اتوماتیک جمع میشود٬ کافیست شیر آب را ببندید٬ با قطع جریان آب٬ شیلنگ از طول ۱۵ متر به طول ۵ متر می رسد. بدنه شیلنگ جادویی xhose ضدضربه٬ مقاوم و مستحکم است و گره نمیخورد.

قیمت شیلنگ جادویی

قیمت شیلنگ جادویی ۲۱۰۰۰ تومان است.

قیمت:21000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است