سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هدیه چیزی است که آن را بدون هیچ گونه انتظار و چشم داشتی به دوستان و عزیزانمان میبخشیم تا سبب خوشنودی او شود، این هدیه میتواند در مناسبت های مختلف بخشیده شود.انتخاب هدیه همواره سخت بوده است، زیرا میخواهیم در لحظه ی باز کردن هدیه خنده بر لب آن عزیزمان بنشانیم و باعث خوشحالی او شویم.


خرید پستی قاب مینا


یکی از بهترین هدایایی که میتوانیم، در هر مناسبتی و به هر کسی با هر سلیقه ای هدیه کنیم، محصولات میناکاری اصفهان میباشد که با زیبایی خیره کننده ی خود میتواند چشم هر بیننده ای را به سمت خود جلب نماید.محصولات میناکاری شامل انواع ظروف مینا همچون بشقاب، گلدان، قندان و... و هم چنین انواع قاب های میناکاری در طرح ها و رنگ های مختلف میشود.


قاب میناکاری شده


خرید محصول


طرح و نقش های بکار رفته در طراحی ظروف میناکاری انواع مختلفی دارند نقش هایی همچون اسلیمی، ختایی، گل و مرغ و حتی ترکیب این چند نقش با همدیگر. از میان این طرح ها، طرح اسلیمی پرکاربرد ترین طرح میباشد که با قاطعیت میتوان گفت، طرح اسلیمی در اکثر ظروف میناکاری بکار گرفته میشود، اما با وجود تکراری شدن این نقوش بازم زیبا و خیره کننده است.


خرید قاب مینا


رنگ هایی که در ساخت ظروف میناکاری اصفهان به کار می روند، غالبا رنگ های فیروزه ای و آبی هستند اما با این حال به یک رنگ هم محدود نمی شوند و رنگ های دیگری هم چون سبز، زرد، سفید و گهگاه نیز قرمز نیز استفاده میشود که استفاده از رنگ های به جز آبی بسته به خلاقیت و سلیقه ی طراح و میناکار دارد و این ترکیب رنگ ها بر زیبایی آنها می افزاید.


قاب مینا


خرید محصول


در قاب ها میتوان تنوع رنگ ها و نقوش بکار رفته شده در آن را به وضوح مشاهده نمود.قاب میناکاری طرح سوگل از همین قاب های میناکاری است که با تخفیف ویژه با قیمت 79000 تومان به فروش میرسد.هم چنین قاب طرح خورشید با قیمت 89000 تومان به فروش میرسد.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است