سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

وسایل گرمایشی از مهم ترین وسایل در فصل های سرد سال میباشند، که انتخاب و خرید آن از الزامات منزل به شمار میرود.انتخاب بهترین وسیله ی گرمایشی با توجه به تنوع محصولات تولیدی و تولید کنندگان مختلف داخلی و خارجی کمی دشوار بنظر می آید.هیتر های برقی یکی از انواع وسایل گرمایشی هستند که میتوانند بهترین گزینه برای خرید و استفاده در فصول پاییز و زمستان باشند.


خرید مینی هیتر برقی


هیتر برقی دارای یک المنت حرارتی و یک فن قدرتمند میباشد و عملکرد این دو کنار هم سبب تولید گرما میشود، به این صورت که المنت حرارتی بلافاصله پس از روشن شدن دستگاه، روشن میگردد و شروع به تولید گرما میکند، الان موقع شروع به کار فن میباشد که بتواند به سرعت گرمای تولیدی توسط المنت را به بیرون هدایت کند، تا محیط بیرون گرم شود.


مینی بخاری برقی


خرید محصول


ساختار همچون پنکه ی آن، سبب چرخش خودکار به طرفین و یا چرخش دستی به هر طرف میشود و همین ساختار منحصر به فرد آن است که سرعت گرمابخشی را افزایش میدهد.همان گونه که میدانید هیتر برقی کم مصرف کوچک از انرژی الکتریکی به عنوان سوخت مصرفی خود استفادع میکند و با وجود کم مصرف بودن، اما بیشترین گرمای ممکن را تولید و در هوا پخش میکند.


قیمت هیتر برقی کم مصرف


ساختار سبک و جمع و جور مینی بخاری رومیزی، باعث استفاده از آن در هر مکانی میشود.با اینکه هیچ گونه پایه ای ندارد، اما به راحتی میتوان آن را بر روی سطوح مختلف همچون میز نصب نمود، به همین خاطر است که به آن مینی هیتر رومیزی گویند.از این گونه هیتر های کوچک به دلیل وزن کم و قابل حمل بودن میتوان پاپ کورن ساز برقی در منزل، محل کار و حتی در حمام استفاده نمود.


هیتر برقی خانگی کم مصرف


خرید محصول


فروشگاه تک سبد برترین عرضه کننده ی هیتر های برقی قیمت مینی هیتر رومیزی را 55000 تومان و هیتر پایه دار را 69000 تومان تعیین کرده است.این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است