سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فیروزه کوبی از آن دسته هنر هایی است که قدمتی چند هزار ساله دارد، اما با همین قدمت کم توانسته است پیشرفت چشم گیری داشته باشد.فیروزه کوبی را 70 سال پیش یوسف حکمیان برای نخستین بار  به ایران آورد و پس از گذشت 20 سال حاج داداش توانست این هنر فاخر را به اصفهان بیاوردو زمینه ساز رونق فیروزه کوبی در اصفهان گردد.


آجیل خوری فیروزه


سنگ فیروزه ی اصل از معادن نیشابور استخراج می گردد، اما این اساتید برجسته ی برجسته ی اصفهان بودند که توانستند در این حرفه موفق باشند و فیروزه کوبی اصفهان را به جهانیان معرفی نمایند.درست است که برای خرید محصولات فیروزه کوبی اصل باید به اصفهان برویم، اما فروشگاه های اینترنتی هم چون فروشگاه تک سبد، بستر خرید آنلاین را برای ما فراهم نموده اند.


زیورآلات فیروزه کوبی شده


برای خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی تنها کافی است در خانه بنشینید و با مراجعه به فروشگاه های آنلاین که در آن تمام مشخصات ظروف همراه با قیمت های آنها درج شده است، به راحتی محصولات مختلف را با هم مقایسه نموده و بنابر سلیقه ی خود اقدام به خرید ظروف مورد نظر نمایید.در نظر داشته باشید که محصول تقلبی به شما فروخته نشود و حتما نام سازنده بر روی آن حک شده باشد.


قیمت آجیل خوری فیروزه


یکی از برند های معروف که فیروزه ی اصیل تولید میکند، برند آقاجانی میباشد که در ظروف تهیه شده توسط این گروه از سنک فیروزه ی اصل نیشابور استفاده شده است و با نهایت دقت و ظرافت توسط برجسته ترین و ماهر ترین اساتید فیروژه کوبی اصفهانی به صورت موزاییکی بر روی و یا زیورآلات چسبانده میشود.


آجیل خوری پایه دار فیروزه


آجیل خوری فیروزه کوب که برند آقاجانی بر روی آن حک شده است و نشان از مرغوبیت و اصالت آن دارد، با قیمت  190000 تومان عرضه شده است.


خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است