سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

این محصول ایرانی یک دستگاه چند کاره عالی تولید داخلی است که ضمانت 2 ساله و ده سال خدمات پس از فروش نشان دهنده کیفیت و پشتیبانی از این محصول عالی است

 

 

مشخصات کلی غذا ساز سی کات:

چرخ کردن گوشت

کاهش چشمگیر زمان چرخ کردن گوشت (فقط در 30 ثـانیه)

شستشوی راحت و سریع قطعات

صـدای خیلی کـم

ورزدادن و میکـس کردن همـزمان با خـرد کردن

آماده سازی سریع گوشت جهت درست کردن کباب کوبیده و کتلت و ...

 

 

خرید-اینترنتی-سی-کات

 

پوست گیری سیب زمینی

شما می توانید از یک عدد تا یک ونیم کیلو گرم سیب زمینی را در هربار استفاده داخل ظرف سی کات بریزید و فقط در مدت زمان 20 الی 30 ثانیه عمل پوستگیری را انجام دهید .

الزامی به شستشوی سیب زمینی قبل از استفاده از پوستگیر نمی باشد و می توانید بعد از اتمام کار عمل شستشو را انجام دهید .

جهت پوستگیـری هر چه بهـتر، در هنگام خرید حتـی الامکان سیب زمینـی هایی نـزدیک به شکـل کروی انتخــاب نماییــد .

دستگاه بمنظور مصارف خانگی طراحی شده است ولی بدلیل کیفیت و سرعت بسیـار بالا و قـابلیت پوستگیـری در حجـم بسیار زیـاد می توان از آن در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی نیز استفاده نمود.

 

سی کات اصل

 

 

خردکردن سبزیجات

شما می توانید در هربار استفاده از نهایت گنجایش دستگاه جهت خردکردن سبزی استفاده نمایید و سبزی را با کیفیت بسیار عالی و بدون آب انداختن فقط در مدت زمان 30 ثانیه خرد نمایید.

بدلیل کیفیت و سرعت بالا، حجم بسیار زیادی از سبزی را نیز می توانید با کیفیتی عالی خرد نمایید.خرید چرخ گوشت سی کات

میکس کردن انواع نوشیدنی ها ودسرها

با سی کات می توانید انواع مایعات، دسرها، فالوده طالبی ، شیرموز و انواع نوشیدنیها را در کمترین زمان آماده نمایید.

جهت درست کردن کالباس خانگی، الویه ومواد غذایی ترکیبی، تمام مواد مورد نیاز را بهمراه چاشنی بصورت یکجا درون ظرف ریخته و تقریبا در 30 ثانیه مواد غذایی خود را خرد شده و میکس شده آماده نمایید .

گوجه ها را شسته، درون ظرف شیشه ای سی کات بریزید و با سرعت و سهولت گوجه را جهت رب گیری آماده نمایید .

 

پوست-کن-و-میکسر-سی-کات


قیمت:760000 تومان

 خرید

 

همه ما می دانیم که استفاده از چرخ گوشت چه دردسرهایی را به همراه دارد، از جمله زمان بر بودن چرخ کردن گوشت، انباشته شدن گوشت در مارپیچ، ایجاد آلودگی صوتی، صرف زمان زیاد جهت باز و بسته کردن و شستشوی قطعات جانبی، میکس کردن و ورز دادن گوشت به همراه ادویه جات که با دست انجام می گیرد و کار خسته کننده ای می باشد.همچنین پوستگیری سیب زمینی با پوستگیر دستی و یا چاقو وقت زیادی از شما می گیرد.

دستگاهی که ثبت اختراع گردیده تمام این مشکلات را حل کرده و همچنین دارای قابلیت های بیشتری می باشد که راحتی و سهولت کارکرد را برای شما فراهم می سازد و میتوانید مقدار 1 الی 1/5 کیلوگرم گوشت را به صورت یکجا داخل دستگاه بریزد و حتی صیفی جاتی مانند پیاز یا سیب زمینی را به همراه چاشنی به آن اضافه نموده و تنها ظرف مدت 30ثانیه گوشت چرخ شده و میکس شده برای شما آماده می شود و شستشوی قطعات به راحتی انجام می گیرد لذا می توان از آن به عنوان نسل جدید چرخ گوشت نام برد.

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد دستگـاه، پوسـتگیـر سیب زمینی می بـاشد که تنهـا در مدت زمان 20 ثانیه حدود 1 الی 1/5 کیلوگرم سیب زمینی را پوستگیری می کند.سی کات تنها یک دستگاه چرخ گوشت و پوستگیر نیست و با طراحی تیغه های فولادی و مهندسی شده انواع سبزیجات را برای شما خرد می کند و می توانید از مقدار کم تا مقدار خیلی زیاد سبزی را با کیفیت بسیار عالی و در مدت زمان کوتاه خرد و آماده نمایید.

 

همچنین با سی کات می توانید انواع مایعات، دسرها، فالوده طالبی ، شیرموز و انواع نوشیدنیها را در کمترین زمان آماده نمایید.

 

 

غذا-ساز-30cut

 

 

آبمیوه-گیری-سی-کات

 

 

غذا ساز و میکسر سی کات

 

 

قیمت:760000تومان

 خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است