سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 کباب پز پلین یک محصول ایرانی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این محصول دارای گواهی ثبت اختراع و 24 ماه گارانتی می باشد. اگر به دنبال یک محصول همه چیز تمام هستید می توانید با خیالی آسوده کباب پز پلین دوگانه سوز گازی ذغالی را خریداری کرده و آن را همیشه در صندوق عقب خودروی خود به همراه داشته باشید. کباب پز پلین ارزان با نصب و راه اندازی بسیار ساده زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. قطعاً آماده کردن یک منقل یا درست کردن آتش در جنگل دردسر های خودش را به همراه داشته و داشتن یک منقل پایه دار ایستاده که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار می باشد بسیار خوش آیند است. در ادامه این مقاله می توانید مراحل مونتاژ و سرهم کردن قطعات کباب پز پلین را مطالعه نمایید:

مراحل نصب و راه اندازی کباب پز دوگانه سوز پلین:
قطعاتی که در پکیج پلین برای شما ارسال خواهند شد به شرح ذیل می باشند که در ادامه مراحل نصب آن ها آمده است...
4 عدد پایه، 4 عدد پیچ اتصال پایه ها، 1 عدد دستگیره، 2 عدد پیچ اتصال دستگیره، شیر گاز، ژیگلور مخصوص گاز شهری متصل به شیر، ژیگلور مخصوص گاز کپسولی، ولوم تنظیم شیر گاز، باد بزن، گیربکس سیخ گردان، کیک پز برقی پارادایس نگهدارنده سیخ ها، 2 عدد اهرم نگهدارنده درب محصول، شعله پخش کن، 7 عدد سیخ مخصوص کباب، 7 عدد سیخ مخصوص جوجه، موتور سیخ گردان، لوله رابط شیر و شعله پخش کن و آداپتور برق

 

برای استفاده از این قطعات و مونتاژ آن ها می توانید از نمای انفجاری محصول در زیر استفاده کنید یا علاوه بر توضیحات ارائه شده با مشاهده فیلم تهیه شده از مونتاژ و سرهم کردن قطعات که توسط فروشگاه اینترنتی تک سبد تهیه شده است راحت تر این کار را انجام دهید.

1. ابتدا محتویات و لوازم داخل کباب پز را به بیرون منقل کنید و درب آن را ببندید سپس برعکس روی سطحی صاف آن را قرار دهید.
2. چهار عدد پایه پیچ دار درون پیکیج ارسالی قرار داده شده است که باید پایه ها را یکی یکی در محل تعبیه شده روی بدنه کباب ساز قرار داده و با چرخاندن پیچ کنار پایه آن را به بدنه محکم کنید.
3. اهرم مخصوص نگهدارنده درب ها را در جایگاه خود قرار داده به طوری که قسمت بلند اهرم به بدنه کباب پز نصب شود تا در ب ها به صورت افقی قرار گیرد
4. دستگیره را در جایگاه خود قرار داده و با پیچ های مخصوص آن را کاملاً سفت نمایید.
5. پس از اتصال و پیچ کردن پایه ها به کباب پز کافیست آن را برگردانده و روی پایه ها بایستانید. در این مرحله شعله پخش کن همراه محصول را درون محفظه کباب پز قرار دهید به نحوی که محل اتصال شیر گاز و ورودی شعله پخش کن روبروی هم قرار بگیرد. در این حالت باید شیر گاز را از بیرون و شعله پخش کن را از داخل بهم پیچ کنید.

راهنمای مونتاژ کباب پز پلین

6. برای استفاده از امکان سیخ گردان اتوماتیک کباب پز آگرین لازم است لبه نگهدارنده سیخ ها را که محل قرار گیری 7 عدد سیخ کبابی یا جوجه را دارد بر روی لبه کباب پز روی شیار مربوطه قرار داده و محکم کنید. این لبه ها را مطابق با فیلم تهیه شده توسط تک سبد می توانید به درستی در جای خود قرار دهید.
7. موتور اتوماتیک را نیز در محل تعبیه شده قرار داده و به واسطه آداپتور برق همراه محصول آن را به برق متصل نمایید. با قرار دادن سیخ ها روی کباب پز به صورتیکه سر سیخ در منافذ مشخص روی پایه نگهدارنده سیخ ها قرار بگیرد و روشن کردن موتور، سیخ ها به صورت خودکار شروع به چرخش کرده و در دو جهت با فواصل زمانی مشخص چرخانده می شوند.
8. هم اکنون کافیست شیر گاز کباب پز را به شیلنگ گاز منزل یا کپسول گاز متصل نمونده و آن را روشن کنید. دقت داشته باشید در صورتیکه خارج از شهر باشید و به برق و گاز دسترسی نداشته باشید فقط می توانید از حالت ذغالی کباب پز استفاده کنید به این صورت که در محفظه کباب پز به میزان لازم ذغال ریخته و با روشن کردن ذغال ها و قرار دادن سیخ کباب روی آن عمل نمایید.

 

جهت جلوگیری از سوختگی و مغز پخت شدن جوجه و کباب، شعله را در وضعیت متوسط قرار دهید. بعد از طبخ کامل موتور را از جایگاه خود در آورده و خاموش نمایید. دقت داشته باشید می توانید هم با برق و هم باتری از موتور استفاده کنید.
در آخر به این نکته دقت داشته باشید که در صورت استفاده از گاز برای کباب پز سه گانه سوز حتما نکات ایمنی را رعایت نمایید و به خصوص از کپسول های استاندار برای گاز استفاده کنید.

برای تهیه کباب پز پلین مه پویا با 24 ماه گارانتی و ارسال فوری به سراسر کشور می توانید به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نمایید. این فروشگاه با دارا بودن نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و درصد بالای رضایتمندی مشتریان توانسته است یکی از نمایندگی های فروش بزرگ کباب پز پلین و سایر لوازم آشپزخانه و دیجیتال در ایران باشد. taksabad.com


ویدیو آموزش مونتاژ و سرهم کردن کباب پز سه گانه سوز پلین مه پویا (آگرین)این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است