سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری یکی از هنرهای رایج و محبوب شهر اصفهان می باشد. استادکاران اصفهانی با کمک این هنر زیبا طرح ها و محصولات متفاوتی را با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید. محصولات میناکاری معمولا ساخت دست بوده و از کیفیت بدنه و رنگ بالایی برخوردار هستند. در این میان گلدان میناکاری اصفهان و بشقاب میناکاری دو تا از رایج ترین و پرفروش ترین محصولات میناکاری می باشند.


گلدان-میناکاری-مسی

این تولیدات از جنس مس اعلا بوده و در کوره با حرارت مناسب قرار گرفته اند و بنابراین دارای پخت کامل می باشند. گلدان میناکاری شده و بشقاب میناکاری را میتوانید به عنوان وسایل دکوری و تزیینی استفاده نمایید و آنها را بر روی دیوار یا هر جایی که تمایل داشتید نصب نمایید.


گلدان-میناکاری-کوچک


این محصولات زیبا را میتوانید به عنوان یک هدیه ارزشمند و ماندگار به اطرافیانتان هدیه دهید. طراحی ها و رنگهایی که هنر میناکاری را تشکیل میدهند با حرارت 750 درجه پخت میشوند و به همین دلیل نسبت به محصولات دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. رنگهایی که برای محصولات میناکاری استفاده میشود از نوع کوره ای بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد.


گلدان-مینا


همچنین طرح هایی که بر روی این محصولات نقاشی میشود ترکیبی از اشکال هندسی،حیوانات،گیاهان و ... می باشد. عمده ترین رنگهایی که در میناکاری استفاده میشود آبی آسمانی، فیروزه ای و لاجوردی می باشد. طرح ها و نقاشی های میناکاری از نوع اسلیمی نیز می باشند که یاد آور معماری مساجد و گندبندهای فیروزه ای شهر اصفهان است.


گلدان-میناکاری-مسی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است